R 100% ORIGINAL
Lab LAB
Safe SAFE
Box PEŁNA DYSKRECJA
1. Wybierz pakiet
MAXYMALNY
EFEKT
Program Pełna ochrona

3 opakowania + 3 GRATIS

Łącznie: 6 opakowań
 Oszczędzasz  57%!

Czas stosowania: 6 miesięcy

714.00 305.00 zł
Program Polecany

2 opakowania + 1 GRATIS

Łącznie: 3 opakowania
 Oszczędzasz  55%!

Czas stosowania: 3 miesiące

357.00 162.00 zł
Program Start
1 opakowanie

Czas stosowania: 1 miesiące

119.00 zł

Jeśli chcesz, wybierz produkt dodatkowy:

RoyalSkin500 - 99 zł

Masz problemy z cerą? Dodaj do swojego zamówienia RoyalSkin500 i pomóż oczyścić się swojej skórze z trądziku, blizn, przebarwień i wyprysków. To idealne połączenie kolagenu, kwasu hialuronowego i niezbędnych pierwiastków do utrzymania skóry w najlepszej formie.

Kupując RoyalSkin500 z CandiDie Forte oszczędzasz aż 40 zł

BEZPIECZEŃSTWO

CandiDie Forte to w 100% bezpieczny produkt. Jego unikalna formuła zawiera starannie wyselekcjonowane składniki zapewniające maksymalny rezultat bez efektów ubocznych.

GWARANCJA

Gwarantujemy, że składniki naszych produktów są najwyższej jakości. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby były najlepiej przyswajalne oraz bezpieczne.

POUFNOŚĆ

Szanujemy prywatność naszych Klientów, dlatego też nie sprzedajemy, ani nie rozpowszechniamy podanych przez Ciebie danych.

PEWNA WYSYŁKA

Zamówione produkty zostaną zapakowane w dyskretne opakowanie i dostarczone na podany przez Ciebie adres. Zostaniesz poinformowany o terminie dostarczenia przesyłki, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że to właśnie Ty odbierzesz paczkę.

ZAMÓW TELEFONICZNE

Możesz również złożyć zamówienie telefonicznie. Zadzwoń do nas (22) 53 53 770 (telefon czynny w godzinach 8.30-16.30), podaj dane do realizacji zamówienia, a kurier dostarczy Twoją przesyłkę za pobraniem.

DLA KAŻDEGO

Z CandiDie Forte mogą korzystać wszyscy w każdym wieku. Alkohol, papierosy czy przyjmowane odżywki nie mają wpływu na działanie preparatu i jest dozwolone ich stosowanie. Powstrzymać się od zażywania CandiDie Forte powinny jedynie chorzy na cukrzycę, choroby wątroby oraz osoby nadwrażliwe na któryś ze składników. CandiDie Forte jest dostępny bez recepty.

2. Wypełnij formularz
Czy możliwa jest wysyłka za granicę?
Firmy kurierskie, z którymi współpracujemy są w stanie dostarczyć przesyłkę do większości krajów na świecie - wydłużeniu ulega w takim przypadku jedynie czas dostawy. O terminie przesyłki zostaniesz poinformowany po złożeniu zamówienia. Koszt dostawy w przypaku zamówienia zagranicznego wynosi 20-40€ - niezależnie od wybranego kraju. Wymagamy aby każde zamówienia zagraniczne zostało opłacone z góry.
Dlaczego muszę podać nr telefonu?
Wymagamy podania numeru telefonu, ponieważ jest to najszybsza metoda kontaktu. Twój numer telefonu jest również przekazywany firmie kurierskiej, aby kurier mógł się skontaktować bezpośrednio z Tobą jeżeli zajdzie taka konieczność.
3. Wybierz sposób odbioru:
4. Wybierz sposób płatności
5. Potwierdź zamówienie:

Podsumowanie zamówienia:
Proszę wybrać zestaw

Przesyłka: 20

Mam kod rabatowy
Razem do zapłaty: 20

Regulamin

Gwarancja prywatności Twoich danych.

Złóż zamówienie
wczytywanie dostępnych Access Pointów...
wczytywanie dostępnych miast...