1. Wybierz pakiet

Jeśli chcesz, wybierz produkt dodatkowy:

RoyalSkin500 - 99.00 zł

Masz problemy z cerą? Dodaj do swojego zamówienia RoyalSkin500 i pomóż oczyścić się swojej skórze z trądziku, blizn, przebarwień i wyprysków. To idealne połączenie kolagenu, kwasu hialuronowego i niezbędnych pierwiastków do utrzymania skóry w najlepszej formie.

Kupując RoyalSkin500 z CandiDie Forte oszczędzasz aż 40 zł

BEZPIECZEŃSTWO

CandiDie Forte to w 100% bezpieczny produkt. Jego unikalna formuła zawiera starannie wyselekcjonowane składniki zapewniające maksymalny rezultat bez efektów ubocznych.

GWARANCJA

Gwarantujemy, że składniki naszych produktów są najwyższej jakości. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby były najlepiej przyswajalne oraz bezpieczne.

POUFNOŚĆ

Szanujemy prywatność naszych Klientów, dlatego też nie sprzedajemy, ani nie rozpowszechniamy podanych przez Ciebie danych.

PEWNA WYSYŁKA

Zamówione produkty zostaną zapakowane w dyskretne opakowanie i dostarczone na podany przez Ciebie adres. Zostaniesz poinformowany o terminie dostarczenia przesyłki, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że to właśnie Ty odbierzesz paczkę.

ZAMÓW TELEFONICZNE

Możesz również złożyć zamówienie telefonicznie. Zadzwoń do nas (22) 53 53 770 (telefon czynny w godzinach 8.30-16.30), podaj dane do realizacji zamówienia, a kurier dostarczy Twoją przesyłkę za pobraniem.

2. Wypełnij formularz

Czy możliwa jest wysyłka za granicę?
Dlaczego muszę podać nr telefonu?
4. Wybierz sposób płatności

3. Wybierz sposób odbioru

5. Potwierdź zamówienie:

Podsumowanie zamówienia:  0

Przesyłka:  0

Razem do zapłaty:  0

Mam kod rabatowy

Regulamin

Gwarancja prywatności Twoich danych.

Złóż zamówienie
wczytywanie dostępnych Access Pointów...
wczytywanie dostępnych miast...